Tworzymy Legalny Offtop

Jak pokierować swoją kancelarią prawną, żeby nie wpadła na marketingową górę lodową?

Legalny podcast nagrywany dla Ciebie! Z doświadczenia wiemy, że dla prawnika obszar działań strategicznych i marketingowych jest nieoczywisty.

Chcemy pokazać Ci, że wiemy jak do tego tematu podejść z głową. Mamy unikalną perspektywę – zespołu prawnika i marketingowca. Razem doszłyśmy do tego, jak najlepiej połączyć nasze super kompetencje.

Poznajmy się lepiej i wyruszmy razem na marketingową przygodę!

O nas Legalny Offtop twórzycznie podcastu Monika Dudziak i Marcelina Szwed-Ziemichód

prawo

Marcelina Szwed-Zemichód 
adwokatka | doradczyni podatkowa

Jestem adwokatką i doradczynią podatkową, twórczynią internetową i teraz też i podkasterką😊

Na co dzień zajmuje się podatkami – jestem szefową prsaktyki podatkowej w kancelarii ftl oraz działam w mojej indywidualnej kancelarii MSZtax. Współpracuję głównie z branżą IT, w tym blockchain i kryptowalut.

Jestem z zamiłowania marketerką – moim poligonem testowym jest moja własna kancelaria, gdzie z sukcesem wdrażam różne nieoczywiste rozwiązania 😊. Rozumiem „internet”, rozumiem „prawo”, czuję misję zawodu zaufania publicznego i wiem jak połączyć to wszystko w spójną całość.

Razem z Moniką rozwijam LegalnyOfftop – bo chcę pokazać innym prawnikom, że otwarcie się na nowe jest szansą dla naszego zawodu.

marketing

Monika Dudziak

strateg marki | ekspert marketingu

Czy pamiętasz świat bez Instagrama? Ja wtedy rozpoczynałam swoją przygodę z marketingiem.

Biznes online przypomina emocjonującą rundę w Eurobusiness. Chcesz powiększyć majątek i zarobić. Przekraczasz pole START (zazwyczaj zlecasz budowanie strony internetowej). I co teraz? Czekasz na łut szczęścia, czy obmyślasz taktykę działania?

Jestem tu po to, żeby pomóc Ci wybrać najlepsze “nieruchomości” – stworzyć strategię marki – i opracować taktykę, jak je zdobyć. Współpraca ze mną będzie dla Ciebie kartą “Szansą”.

Pomogę Ci zdobyć fajne bonusy np. razem przejdziemy przez proces budowania stron/sklepu www, przygotowania webinarów i newslettera, prowadzimy konta w social mediach.

Razem z Marcelina rozwijając Legalny Offtop podejmiemy wyzwanie – bo w Eurobusiness raz się wygrywa, raz bankrutuje, a raz idzie do więzienia – pokazania prawnikom, że mogą wykorzystać marketing do zwiększania dochodów i podejścia do swojego zawodu od innej, mniej kołnierzykowej strony.

Polityka Prywatności

Polityka Prywatności

Copyright © 2024 All right reserved.